Přeskočit na obsah

22.10.21 Gary Moore tribut (Uk, PL)

 

22.10.21 – Syn slavného Gary Moora ! Koncert věnovaný jednomu z nejcennějších a nejvšestrannějších kytaristů všech dob.
Jack Moore je mimořádně talentovaný kytarista a skladatel. Jeho otec, Garry Moore, mu vštěpoval lásku k tomuto nástroji; společně mnoho let vystupovali na koncertech a festivalech po celém světě. Na jedné takové akci potkal Otis Taylor, s nímž cestoval po Velké Británii. Vystupoval také v Sunflower Jam v Royal Albert Hall na koncertu Joe Bonamassyho a Deep Purple. Byl také pozván na společné koncerty kapely Thinn Lizzy (se kterou jeho otec začal svou kariéru). Jack More hraje neustále s kapelou Cassie Taylor, zatímco realizuje vlastní hudební projekty.
Łukasz Gorczyca, basový hráč a skladatel, je známý spoluprací s nejvýznamnějšími a charismatickými polskými a zahraničními hudebníky. Vystupoval a nahrával ve většině evropských, amerických a asijských zemí s umělci jako Wheatbread Johnson, Griff Hamlin, Patsy Gamble, Barry Richman, Alvon Johnson, Keith Thompson, Rob Tognoni, Risto Toppol, Terry Man, Chuck Frazier, Kellie Rucker, Billy Hamilton, Chaz de Paolo, Alex Rossi, Grainne Duffy, Ian Sands Blues Band, Krissy Matthews, Dave Ellis Blues Band, Andy Egert, Janet Robin, Wojciech Korda, Leon Hendrix, Noel Coutts a další. Spolu s Moore’ai Gorczykem se objeví také Tomek Dominik, jeden z nejpopulárnějších bicích bubeníků, hrající s Chaz de Paolo, Leonem Hendrixem, Renatou Przemykem, Homem Twistem, Pudely a Tiltem. Velmi často ho můžete sledovat ve složení Gorczycy. Samostatnou kytaru v tomto projektu bude zastupovat Bogdan Topolski, hudebník, skladatel, producent a učitel Suwałki.
Szymon Pejski, zpěvák a multiinštrumentalista z Lodže, který získá solidní hudební vzdělání v londýnském Vocaltec Actontown, bude čelit legendární britské hudební legendě Gary Moore. Mnoho lidí si ho pravděpodobně pamatuje z programu Mam Talent, kde vystupoval jako člen týmu SteamLove.
Jack Moore – kytary,
Szymon Pejski – zpěv,
Bogdan Topolski – kytary,
Łukasz Gorczyca – basa,
Tomek Dominik – bicí

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *