Přeskočit na obsah

11.9.20 – Andrew “The Bulet” Lauer

  • od

Andrew patří mezi významné světové baskytaristy. Pochází z Kalifornie, když mu bylo sedm, emigrovali s rodinou do Německa a poznáte ho podle mohutného těla a ještě mohutnější hry na baskytaru. Jeho pódiový projev je nezapomenutelný, a když ho jednou uslyšíte naživo, jeho sound se vám už navždy vryje do srdce. 
 

Je těžké uvěřit, že se Andrew za posledních jen 13 let vyvinul k jednomu z nejlepších basistů na světě. Mnoho veletržních vystoupení, workshopů, konzertů a basových táborů jsou součástí každodenního života hudebníka – to zahrnuje turné s „Best of Black Gospel“.

Jeho velký talent dokazuje kalifornský rodák nejen na pódiu, ale i ve studiu. Jako producent a skladatel pod značkou ATBL-Music si udělal jméno a již spolupracoval s různými mezinárodními umělci.

Významným mezníkem ve světě „Bulletgroove“ je nyní jeho nové album: Andrew Lauerova „The 2nd Journey“ (Druhá cesta) nás zavádí do nových spekter hudební jedinečnosti a zdůrazňuje vývoj, který nemůže být větší. Silné riffy narazí na citlivé, někdy melancholické melodie s nimiž jsou zkoumány hluboké úrovně lidských myšlenek – Lauer, který také hlasově vylézá na nové výšiny a cítí se doma v soulových hloubkách, stejně jako ve variacích moderních popových zvuků. Raritou jsou hip-hopové prvky, které dokonale harmonizují s jeho rytmickým stylem „Bulletgroove“.

Další zvláštností pro všechny české návštěvníky: Člen pětičlenné kapely je Daniel Krüger (klávesy), vnuk slavného českého zpěváka Jiřího Vašíčka.

Více zde: https://www.lachout.com/products/andrew-the-bullet-lauer-funky-jazz-rock-usa/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *